Kalite Politikası


Afacan Gümrük Müşavirliği olarak,4458 Sayılı Gümrük Kanunu Yönetmeliği ve Diğer Bakanlık Mevzuatları çerçevesinde yürüttüğümüz Gümrükleme Hizmeti Faaliyetlerimizle ilgili müşterilerimizin ithalat, ihracat ve sanayici firmalarımızın Dış Ticaret İşlemlerinde uzman kadromuz ile kaliteli hizmet vermek ana hedefimizdir.

Firmamız bu hedefini aşağıdaki şekilde gerçekleştirecektir;

Firmamız, müşteriye üretilen ve sunulan hizmetin kalitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ISO 9001:2015 Standardının şartlarına uygun olarak değerlendirecek ve Kalite Yönetim Sistemi ve Kalite politikamız sürekli olarak gözden geçirilecektir.

Afacan Gümrük Müşavirliği olarak, hedeflerimiz için gereken kaynakları sağlamayı, paydaşlarımızın memnuniyetini arttırmayı, İş sağlığı ve güvenliği ile çevre şartlarına uygun çalışmayı sürdürmeyi, programlanmış eğitimleri uygulayarak personelimizin ve beklentilerimizi aktarmak suretiyle tedarikçilerimizin sürekli gelişmesini sağlamayı, kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirerek etkinliğini arttırmayı taahhüt ediyoruz.

GENEL MÜDÜR
CAVİT AFACAN


Rev: 15.02.2018/ 01


Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Politikası


Afacan Lojistik ve Gümrük Müşavirliği A.Ş. 'nde, TS EN ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemin kapsamı; 4458 sayılı Gümrük Kanunu Yönetmeliği ve diğer bakanlık mevzuatı çerçevesinde yürüttüğümüz ithalat, ihracat, transit, gümrükleme gibi gümrük ve dış ticaret işlemlerini ve bu işlemlere ilişkin lojistik, depolama, muhasebe, finans ve bilgi işlem gibi faaliyetlerinin elektronik bilgi varlıkları ile bu varlıkları korumak amacıyla kullandığı bilişim güvenliğini sağlamaktır. Gümrükleme Hizmetlerinde; insan, alt yapı, yazılım, donanım, müşteri bilgileri, kuruluş bilgileri, üçüncü Şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini temin etmektir.

Bu doğrultuda BGYS Politikamızın amacı;

Politikamız doğrultusunda çalışmalar yürütüleceğini taahhüt ederim.

GENEL MÜDÜR


14.10.2015