Kurum Kültürü

 

Şirketimiz 73 senelik geçmişiyle en eski gümrük müşavirliği firmasıdır.

Uzun geçmişimiz kurum kültüründe etkisini gösterir. Kurulduğumuzdan beri mevzuata önem vermek, takım olmak, iş ortaklarımıza sadece gümrükleme hizmeti vermeyip, danışmanlık da yapmak, işi iş olarak yapmak değil, sanatını icra etmek, işi kendi işimiz gibi görmek, kanımızın son damlasına kadar mücadele etmek kurum kültürümüzün önemli parçalarıdır. Dürüst olmak, sözünün eri olmak, yalan söylememek gibi her kişide ve şirkette olması gereken özellikleri sıralamıyorum, çünkü bunlar meziyet değil olması gereken özelliklerdir ve bunlar yoksa işi nasıl yaptığınızın hiçbir önemi yoktur.

Şirketimiz en iyi olma iddiası ve hedefindedir, çünkü en iyi olmanın her gün bir önceki günden daha iyi olmak olduğunu; aynı Hakikate ermek gibi sonu olmayan bir yol olduğunu bilir. Karıncanın dediği gibi, varamasak da yolunda ölürüz.

Şirketimiz ihtisaslaşmaya önem verir ve sadece gümrük müşavirliği alanında ve bunun alt dalları olan belli izinlerin alınması, kimyagerlik vs. konularında hizmet verir; nakliye, antrepo, sigorta gibi alanlarda önerilerde bulunur ama kendisi yapmaz.

Mali konularda da mevzuatı çok yakında takip ettiğimizden ve Yeminli Mali Müşavirimizden de yardım alarak iş ortaklarımıza destek olmaya çalışırız.